Saja-aastaseks saav Tartu Ülikooli üliõpilasesindus kutsub esindajaid valima

Et ülikooli juhtimisel oleks üliõpilaste hääl hästi kuulda, vajab Tartu Ülikool oma otsustuskogudesse ambitsioonikaid ja asjatundlikke tudengeid. Selleks korraldab Tartu Ülikooli üliõpilasesindus 14.–20. maini järjekordsed üliõpilasesindajate valimised.

Sada aastat tagasi, 17. mail 1920 asutati Tartu Ülikooli üliõpilasesindus, mis kandis nime Üliõpilaskonna Edustus. Üliõpilasesindajate valimised toimusid nimekirjade alusel, hääletamiseks oli aega vaid kaks päeva ja üksikkandidaatidel kandideerida ei lubatud.

Nüüdsel ajal käivad valimised mõistagi teisiti. 14.–20. maini kestab aadressil tyye.ut.ee/valimised e-hääletus, kus saab valida kandidaatide seast, kes tahavad ja suudavad edendada parimal moel kogu üliõpilaskonna huve.

Kutsume kõiki Tartu Ülikooli üliõpilasi valimistel osalema ning andma hääle oma valdkonna, instituudi või kolledži üliõpilasele, kes soovib kaastudengite heaks enim panustada.

Lisateave: Kalle Valge, Tartu Ülikooli üliõpilasesinduse TÜÜE 100 projektijuht, ajakirjanduse ja kommunikatsiooni tudeng, 5648 4336, kalle.valge [ät] ut.ee